O Mnie

Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa na mojej stronie internetowej.

Nazywam się Agata Wyczałkowska – Łatacha. Praktykę stomatologiczną, zarejestrowaną w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Katowicach pod nr 55-98-2-6891719, prowadzę od 1993r z każdym rokiem ją udoskonalając poprzez zakup nowoczesnego sprzętu oraz własne doskonalenie zawodowe na licznych kursach i szkoleniach.

Obecnie liczba stałych pacjentów to ok. 3500 osób. Zapraszam do mojego gabinetu całe rodziny a zwłaszcza małych pacjentów, z którymi pracuję od początku istnienia praktyki. Odpowiednio przygotowani na wizycie adaptacyjnej i zmotywowani (nagroda na zakończenie leczenia) chętnie wracają na kolejne spotkania w gabinecie. Moim celem jest pomóc każdemu pacjentowi bezstresowo i bezboleśnie przebrnąć przez proces leczenia stomatologicznego, który zakończy się sukcesem i pełnym zadowoleniem.

Oferuję pacjentom zarówno zabiegi standardowe, refundowane przez NFZ, jak i ponadstandardowe, specjalistyczne procedury.
Wraz z personelem gabinetu starannie kontrolujemy przebieg dezynfekcji i sterylizacji narzędzi i urządzeń. A wszystko po to aby wysoka jakość usług była naszym znakiem firmowym.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Na wizytę w gabinecie należy wcześniej umówić się telefonicznie.